Procedura rozpatrywania reklamacji

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz klient był zawsze zadowolony, sprzedajemy towary pełnowartościowe, wysokiej, jakości. Nasze produkty mogą posiadać gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta, dołączonym do produktu. Większość produktów posiada gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Dokładne adresy punktów serwisowych znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów.

Zawsze też staramy się pomóc naszym klientom w sprawie ewentualnych problemów z produktami przez nas sprzedanymi i przyjmiemy je od klienta i sami się zajmiemy realizacją reklamacji, która przebiega następująco:

1. Klient może dostarczyć towar osobiście do punktów sprzedaży dostępnych na stornie internetowej i punktach sprzedaży lub go do nas wysłać.

2. Przyjmujemy produkt do reklamacji poprzez potwierdzenie nabycia tego towaru w naszym sklepie.

3. Sporządzamy nasz protokół reklamacyjny lub przyjmujemy oświadczenie woli klienta.

4. Sprawdzamy zgodności danych na dokumentach i towarze.

5. Potwierdzamy przyjęcia towaru do reklamacji pisemnie na druku w dwóch jednakowo brzmiących egzemplarzach dla każdej ze stron.

6. Od momentu przyjęcia towaru w ciągu 14 dni roboczych skontaktujemy się poprzez sposób wybrany przez klienta: telefonicznie, SMS, FAX, e-mail  w celu przedstawienia decyzji o sposobie realizacji reklamacji i określimy przybliżony jej czas trwania dołożymy wszelkich starań aby ten okres był jak najkrótszy i najmniej nie wygodny dla naszego klienta.

7. Poinformujemy o zakończeniu reklamacji i gotowości towaru do odbioru lub uzgodnimy sposób jego dostawy.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć